Opinie

Prasuje na wieszaku, bez użycia deski

MarieAntoinette Blog

Co najbardziej podobało mi się w Steamasterze – nie potrzebujemy już deski do prasowania, wszystkie ubrania mogą być prasowane na wieszakach, które znajdują się w zestawie (…) nienawidzę prasować płaszczy i rozkloszowanych spódnic, które dosłownie przelewają mi się przez deskę do prasowania, zsuwają się z niej, a po powieszeniu na wieszak okazuje się, że wcale nie są doskonale wyprasowane. Dzięki prasowaczowi parowemu prasowanie staje się dużo łatwiejsze i przede wszystkim przyjemniejsze.

MarieAntoinette Zobacz cały wpis na stronie blogera

Gotowy do pracy już w 45 sekund

Makóweczki Blog

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Sądziłam, że to realnie niemożliwe, żeby uprasować cokolwiek bez żelazka, dociśnięcia i kilkurazowego przejechania po danym miejscu. #Steamaster idealnie sprawdza się kiedy chcemy zaoszczędzić czas lub potrzebujemy uprasować coś szybko tuż przed wyjściem. Sukienki Lenki to dwie minuty pracy, moje sukienki, spódnice, niewiele więcej. Bez wyjmowania deski, stacji itp. Do tego pojemnik wody jest naprawdę spory i nie trzeba notorycznie go napełniać. Dla nas to hit!.

Makóweczki Zobacz cały wpis na stronie blogera

Nie nabłyszcza i nie przypala materiału, bezpiecznie prasuje wszystkie typy tkanin

Ewa Michalik Blog

Jestem stylistką i „o ironio!” nie znoszę prasować! Żelazka boję się jak diabeł święconej wody… Na co dzień mam do czynienia z różnorodnymi tkaninami, bardzo delikatnymi kreacjami od projektantów - jedwab, syntetyczne materiały, eko skóra, delikatne koraliki, cekiny i nadruki to dla mnie istny koszmar. Zazwyczaj po wyjęciu z paczki wszystko nadaje się do prasowania, a jeśli nawet jakimś cudem dotrze do mnie w idealnym stanie, to po podróży na sesję w misternie zapakowanej walizce, wygląda „nieciekawie”. ;) Steamaster idealnie radzi sobie z tego typu problemami. Nie muszę się martwić, że zbyt duża temperatura żelazka stopi syntetyczny płaszcz z najnowszej kolekcji, który właśnie dostarczył mi kurier. Zwiewne, delikatne jedwabie są od teraz bezpieczne a miliony koralików nie przysparzają mnie o dreszcze ;)

Ewa Michalik Zobacz cały wpis na stronie blogera

Przydatny do dezynfekcji zabawek, ubrań i mebli tapicerowanych

Ile d'Amour Blog

Postanowiłam zrobić też porządek w zabawkach, firankach, zasłonkach, materacach a nawet regularnie odświeżać wózek czy fotelik do karmienia. (...) Czym więc odświeżyć zabawki i całą resztę? Parowym prasowaczem! Wpadłam na to dosłownie kilka dni temu kiedy to siedziałam i zastanawiałam się jak pozbyć się kurzu i roztoczy z ukochanych pluszaków Kornelii, a przy okazji nie patrzeć na powiększającą się stertę nieuprasowanych rzeczy. I tym oto sposobem postanowiłam, że zamieszka z Nami wspomniany wcześniej - prasowacz :) Od dziś nie znajdziecie w moim domu ani grama kurzu.

Ile d'Amour Zobacz cały wpis na stronie blogera

Odświeża i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Patiness Blog

Kolejną zaletą jest to, że za pomocą urządzenia możemy nie tylko parowo prasować ubrania, ale też odświeżać je, pozbywając się wszelkich nieprzyjemnych zapachów, które w przypadku ubrań nie nadających się do samodzielnego wyprania (np. wełniany płaszcz/kurtka, lniana marynarka), zazwyczaj skazują nas na wizytę w pralni chemicznej. Za pomocą Steamastera problem rozwiążemy w kilka minut.

Patiness Zobacz cały wpis na stronie blogera